ELITE Arctic 303B
7999
ELITE Arctic 986S
7999
ELITE Black 303B
7999
ELITE Black 986B
7999

EasyProtect®

System EasyProtect® to ochrona serwisowa realizowana na warunkach tożsamych z podstawową gwarancją. Innymi słowy: przedłużenie okresu gwarancyjnego. Cena pakietu zależy od ceny zakupionego sprzętu i jest tym wyższa, im droższy jest komputer. EasyProtect® nie jest ubezpieczeniem obejmującym uszkodzenia powstałe z winy klienta (np. zalanie) albo kradzież. Pozwala natomiast uzyskać dłuższą, bo 5-letnią gwarancję. Usługę polecamy w szczególności osobom dokonującym zakupu z myślą o wieloletniej eksploatacji.

EasyProtect

Raty

Zakupy na raty

Proces werfikacji realizowany jest poprzez Dobry Sklep Komputerowy.

Kalkulatory ratalne: 10x0, 20x0

Dlaczego MY?

Marka FOR GAMERS stanowi wypadkową 14-letniego doświadczenia firmy Hardware Storm w branży handlowej i wiedzy praktycznej redaktorów serwisu technologicznego ITHardware.pl. Wspólnie pragniemy dostarczyć Wam wysokiej klasy komputery do gier, które wyjdą poza definicję typowego "gotowca", ale będą równie proste w konfiguracji i obsłudze.

FOR GAMERS to zapewnienie optymalnie dobranych komponentów - z możliwością samodzielnej personalizacji oraz szerokim wahlarzem dodatkowych usług (m.in. overclocking procesora, selekcja monitora, modding). Co więcej, jako jedni z nielicznych możemy pochwalić się ochroną gwarancyjną w systemie door-to-door. Coś nie tak? Kurier na nasz koszt odbierze sprzęt i najszybciej jak to możliwe dostarczy go spowrotem. Ostatecznie, jako zarejestrowana w Polsce i kompletnie legalnie działająca firma, udostępniamy Wam zakupy w systemie ratalnym i opcjonalne ubezpieczenie EasyProtect.

DLA PIERWSZYCH 10 ZAMÓWIEŃ RATALNYCH NIEPOWTARZALNA OFERTA 20x0%!

Usługi

RATY

Oferujemy zakupy w atrakcyjnym systemie ratalnym, dopasowanym do potrzeb klienta. Wszystkie formalności załatwisz przez Internet, bez wychodzenia z domu.

 • Elastyczny okres spłaty (nawet 5 lat!)
 • Brak jakichkolwiek ukrytych kosztów
 • Możliwość częściowej wpłaty własnej

PRZEDŁUŻENIE GWARANCJI

Za dodatkową opłatą gwarancja może zostać przedłużona do 5 lat w systemie EasyProtect. Warunki umowy dopuszczają zmianę właściciela, co zwiększa wartość przy odsprzedaży.

 • 60-miesięczna gwarancja w systemie D2D
 • Warunki tożsame z podstawową gwarancją
 • Szansa wymiany komponentów na inne o nie gorszej charakterystyce w przypadku braku możliwości naprawy

GWARANCJA

Wszystkie nasze komputery objęte są 3-letnią gwarancją w systemie door-to-door. Zgłaszasz usterkę, a my wysyłamy kuriera po sprzęt. Prawda, że proste?

 • 36 miesięcy pełnej ochrony gwarancyjnej
 • Nie ponosisz żadnych kosztów wysyłki
 • Możliwość reklamacji pojedynczych części

USŁUGI SPECJALNE

Do każdego komputera dokupić możesz pakiet "Maksymalna efektywność", obejmujący - w zależności od woli klienta - overclocking procesora czy kalibrację i selekcję monitora.

 • Nie kupujesz w ciemno - znasz potencjał wybranych części
 • CPU: Gwarantowane taktowanie OC
 • Monitor: Równomierne podświetlenie, brak uszkodzonych pikseli

Michał Mandala

Inżynier Informatyki, pasjonat najnowszych technologii i specjalista ds budowania sieci. Sprzęt składa ponoć od podstawówki. Prywatnie zapalony kolarz MTB z licznymi wygranymi w cyklach Bike Maraton.

Piotr Dudziak

W branży IT od 10 lat, prywatnie pasjonat sprzętu - platformę zmienia średnio raz do roku. Jest w stanie ułożyć okablowanie tak, by ciężko było je dostrzec. Oprócz pasji związanej z komputerami lubi dobre seriale i szybkie... rowery.

Piotr Urbaniak

Redaktor naczelny ITHardware.pl, programista PHP, MySQL i JavaScript, pasjonat sprzętu komputerowego - a w szczególności monitorów. Na PGA 2016 uczył przedstawicieli PR oceniać błędy koloru gołym okiem.

Krzysztof Opacki

Magister fizyki, jeden z najdłużej aktywnych dziennikarzy technologicznych w Polsce. Wieloletni współpracownik PCLab.pl, w przeszłości także egielda.com.pl. Prywatnie fan Realu Madryt oraz Jose Mourinho.

Skontaktuj się z nami

ADRES

ul. Góry Św. Anny 3

47-330 Zdzieszowice

TELEFON

801 081 102

E-MAIL

info@forgamers.expert